SERWIS

Firma FHU AUTO-WARSZTAT zajmuje się serwisem samochodowych urządzeń diagnostycznych i obsługowych. Posiadamy autoryzację takich firm jak BOSCH, MAGNETI MARELLI, Arcon ISC, AREX, WAECO. Wykonujemy zarówno naprawy gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń do obsługi klimatyzacji samochodowych, analizatorów spalin, przyrządów do pomiaru geometrii zawieszenia oraz urządzeń pomiarowo-kontrolnych stanowiących obowiązkowe wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów.

Staramy się wykonywać usługi kompleksowo, łącznie z legalizacją analizatorów spalin i ciśnieniomierzy.

Prowadzimy również serwis i okresowe przeglądy konserwacyjne podnośników samochodowych. Posiadamy uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie montażu i konserwacji dźwigników.

Wszystkie analizatory spalin, klucze dynamometryczne i ciśnieniomierze do opon samochodowych przed oddaniem klientowi przechodzą kontrolę metrologiczną w naszym laboratorium zlokalizowanym niedaleko obwodnicy Trójmiasta.

Adres laboratorium: FHU AUTO-WARSZTAT Zygfryd Kwiatkowski 80-299 Gdańsk ul. Saturna 29.

Na życzenie klienta legalizujemy przyrządy w zaprzyjaźnionych laboratorach wzorcującujących akredytowanych przez PCA.

Stacjom Kontroli Pojazdów i warsztatom montującym instalacje gazowe oferujemy systematyczną obsługę urządzeń. Klienci nie muszą pamiętać o upływających terminach kontroli. Przed upływem terminu są przez nas informowani i umawiani na kontrolę okresową.

Firma Handlowo Usługowa
AUTO-WARSZTAT
Zygfryd Kwiatkowski
ul. Cegielnia 9
83-400 KOŚCIERZYNA

tel: + 48 501 521 931
e-mail: serwis@auto-warsztat.pl