O nas

Firma AUTO-WARSZTAT powstała w lipcu 1994 roku. Na początku oferowaliśmy Stacjom Kontroli Pojazdów wielogazowe analizatory spalin i dymomierze produkcji ISC Warszawa. Ciągły wzrost liczby pojazdów na polskich drogach wymusił zmiany w wymogach odnośnie wyposażenia pomiarowo kontrolnego w SKP i warsztach samochodowych, więc stopniowo poszerzaliśmy swoją ofertę. Od momentu wejścia do sieci handlowej BOSCH jesteśmy w stanie zaoferować warsztatom najbardziej nowoczesne i innowacyjne urządzenia diagnostyczne niezbędne do wykonania większości napraw w dzisiejszych pojazdach.

Od początku zajmujemy się również serwisem sprzedawanych przez nas urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, aby klient cieszył sie jak najdłużej z nabytych u nas narzędzi. Prowadzimy montaże, uruchomienia i szkolenia z obsługi, aby zakupione przez nas przyrządy przynosiły jak najwieksze korzyści.

Szczególnie specjalizujemy się w serwisie analizatorów spalin, urządzeń do obsługi klimatyzacji samochodowych i w okresowych przeglądach eksploatacyjnych urządzeń stanowiących wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów.

Wykonujemy montaże i przeglądy konserwacyjne większości podnośników samochodowych.

Firma Handlowo Usługowa
AUTO-WARSZTAT
Zygfryd Kwiatkowski
ul. Cegielnia 9
83-400 KOŚCIERZYNA

tel: + 48 501 521 931
e-mail: serwis@auto-warsztat.pl